Kiedy kupujemy telefon pierwsze co robimy, to udajemy się do sklepu, w którym będziemy mogli zabezpieczyć ekran przed ewentualnym pęknięciem. Dokładnie tak samo powinniśmy działać w przypadku smartwatchy. Dlatego też na naszej stronie internetowej znajdziesz etui i szkła hartowane na wiele modeli zegarków. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu osób zakup takiego gadżetu wiąże się ze sporym wydatkiem. Nikt z nas nie chce, aby po kilku dniach użytkowania urządzenie to miało pękniętą szybkę. Dlatego właśnie warto zabezpieczyć dotykowy ekran odpornym na zarysowania i pęknięcia materiałem w postaci etui i szkła hartowanego.

Proponujemy produkty przeznaczone zarówno dla marki Xiaomi, jak i dla Apple Watch czy Huawei. Oczywiście można również dobrać akcesoria ochronne do innych firm na podstawie kształtu i średnicy tarczy.

Oprócz ochronnej szybki czy etui w każdym zestawie znajdują się również dwie saszetki z suchą oraz mokrą ściereczką do dotykowego ekranu. Pozwolą one odpowiednio przygotować powierzchnię pod ochronny materiał.